Alma Accent Prime – zabiegi i efekty

Zabiegi na ciało oferowane w naszej klinice w Łodzi to m.in. wykonywane nowoczesnym urządzeniem Alma Accent Prime ujędrnianie, wyszczuplanie i redukcja tkanek tłuszczowych, dające wyjątkowo korzystne efekty. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu takich nowoczesnych technologii, jak fale ultradźwiękowe i radiowe, dzięki czemu efekty osiągane są szybciej i z dużo lepszym skutkiem na przyszłość. Dzięki użyciu urządzenia Alma Accent Prime (kliknij, aby znaleźć więcej informacji!), zabieg redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia i ujędrnienia ciała jest całkowicie bezbolesny, dając niemal natychmiastowe efekty poprawiające sylwetkę.

 

Jak wykonywany jest zabieg urządzeniem Alma Accent Prime?

Zabieg wykonywany urządzeniem Alma Accent Prime w naszej klinice urody w Łodzi polega na rozgrzaniu skóry falami radiowymi do wyższej temperatury 45-60 stopni, co stymuluje do dodatkowej pracy fibroblasty i wywołuje produkcję nowych włókien kolagenowych oraz elastylowych. To dzięki nim właśnie skóra staje się elastyczniejsza, wymodelowana i smuklejsza. Zabieg wspomaga także prawidłowe krążenie krwi, wpływając m.in. na zmniejszenie cellulitu, będącego jednym z podstawowych problemów, z jakimi zgłaszają się naszej pacjentki. Dodatkowo działanie fal radiowych jest wspomagane ultradźwiękami – niesłyszalnymi dla ludzkiego ucha drganiami niszczącymi komórki tłuszczowe usuwane z organizmu drogami limfatycznymi. W zależności od indywidualnych potrzeb, zabieg urządzeniem Accent Prime może być wykonywany przez łączenie dwóch technik: RF + US, co znacząco wpływa na uzyskiwane efekty i liczbę zabiegów, jakich potrzeba do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

 

Na poprawę wyglądu skóry, dzięki zabiegom wykonywanym w naszej klinice w mieście Łódź mogą liczyć szczególnie osoby niezadowolone z pojawiającej się wiekiem nadmiernej wiotkości skóry w okolicach ud, pośladków, ramion oraz innych części ciała, walczące z cellulitem czy nadmiarem tkanki tłuszczowej, a także ze szpecącymi nierównościami skóry lub podskórnej tkanki.

Accent Prime – przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg urządzeniem Accent Prime jest bezbolesny i bezpieczny dla większości pacjentów, jednak są osoby, których stan zdrowia może być przeciwwskazaniem do jego przeprowadzenia. Nie powinien on być stosowany w przypadku kobiet w ciąży, osób z wszczepionym rozrusznikiem serca, chorobami nerek lub wątroby, chorobami serca lub nowotworami czy też stanami zapalnymi znajdującymi się w okolicy poddawanej zabiegowi. Decyzja o jego przeprowadzeniu powinna zostać podjęta po konsultacji z naszymi specjalistami, którzy przeprowadzą dokładny wywiad zdrowotny.