BEZPIECZNY GABINET

Drodzy Klienci!
Od poniedziałku 18.05. jesteśmy znowu dla Was dostępni i z wielką przyjemnością zapraszamy do kontynuacji wizyt! 

Na chwilę obecną naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa Wam oraz naszym Pracownikom.
Przedstawiamy Wam nowe zasady funkcjonowania gabinetu oraz procedury, które pozwolą zapewnić nam wszystkim najwyższe standardy bezpieczeństwa.

1. Godziny naszej pracy nie ulegają zmianie. Nadal funkcjonują dwie zmiany, które pozwalają ograniczyć ilość osób przebywajacych w gabinecie w jednym czasie.

2. Zapisy oraz wstępna kwalifikacja do zabiegu odbywają się wyłącznie telefonicznie. Podczas rozmowy przeprowadzamy krótki wywiad dotyczący stanu zdrowia.

3. Ilość Klientów przebywających w gabinecie jednocześnie ograniczona jest do max. 8 osób. Obowiązują interwały czasowe pomiędzy poszczególnymi wizytami.

4. Prosimy o punktualne przybywanie na wizyty. Poczekalnie wyłączone są z użytku, więc nie ma możliwości oczekiwania na swoją kolej w recepcji. Prosimy również o przybywanie bez osób towarzyszących.

5. Przy wejściu udostępniamy Państwu ochraniacze na buty, preparaty do dezynfekcji oraz jednorazowe rękawiczki. Prosimy o skorzystanie ze wszystkich środków bezpieczeństwa od razu po przybyciu do gabinetu.
Podczas wizyty prosimy o przebywanie w maseczkach ochronnych zasłaniających usta i nos.

6. Odzież wierzchnią pozostawiamy w wyznaczonym miejscu.

7. Prosimy o utrzymywanie bezpiecznego dystansu. Na recepcji zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety epidemiologicznej dotyczącej stanu zdrowia oraz wykonany zostanie bezdotykowy pomiar temperatury.

8. Na czas trwania epidemii niestety nie możemy serwować napojów takich, jak kawa, czy herbata. Dostępna będzie dla Państwa woda w butelkach jednorazowych.

9. Bardzo prosimy o nie korzystanie z telefonów komórkowych w trakcie wizyt.
Na recepcji nie będą dostępne również czasopisma, ani prasa.

10. Umożliwiamy płatności gotówkowe i bezgotówkowe (zbliżeniowe terminale płatnicze).

11. Nasz Personel posiada pełną wiedzę w kwestii nowych zasad funkcjonowania i będzie Państwa instruował i pomagał w sprawnym i prostym przebiegu wizyty :)

12. Interwały czasowe wykorzystujemy na pełną i dokładną dezynfekcję gabinetów i stanowisk pracy oraz powierzchni wspólnych t.j. blaty, fotele, klamki, długopisy, toalety.

13. W każdym pomieszczeniu dostępne są dla Państwa środki do dezynfekcji z odpowiednimi atestami. Gabinet został również zaopatrzony w specjalne wielozadaniowe urządzenie do dezynfekcji pomieszczeń za pomocą suchej mgły, która dociera w najbardziej niedostępne miejsca i zapewnia pełne działanie bakterio- i wirusobójcze.
Oprócz tego posiadamy klimatyzację oraz wentylację mechaniczną z filtrami Virus Doctor, które zabijają 99,7% wirusów znajdujących się w powietrzu.

14. Codziennie monitorujemy stan zdrowia naszych Pracowników.
Personel gabinetu zaopatrzony jest w maseczki, przyłbice, rękawiczki jednorazowe oraz fartuchy ochronne. Wszystkie procedury i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego są nam znane i stosowane.

15. Jeśli zauważą Państwo u siebie jakiekolwiek objawy infekcji lub mieli Państwo kontakt z osobą zakażoną pilnie prosimy o wiadomość. Przełożymy wizytę na inny dogodny termin. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu w przypadku wątpliwości, co do stanu zdrowia.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jesteśmy przekonani, że zastosowane przez nas środki ostrożności pozwolą w bezpieczny sposób wykonywać naszą pracę, której tak bardzo nam brakowało. 😍

Zapraszamy serdecznie do umawiania wizyt już od poniedziałku! 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.