IBX odbudowa paznokci łódź

IBX – system odbudowy paznokci

Wiele kobiet dba o wygląd swoich paznokci. Jednak częste poddawanie ich zabiegom stylizacyjnym może je uszkodzić, co w konsekwencji prowadzi do niekorzystnych zmian w ich budowie. Aby temu zapobiec, należy poddać się procedurze odbudowy i regeneracji płytki paznokcia – systemowi IBX.

Działanie produktu

IBX system odbudowy paznokci penetruje płytkę, przenikając do jej wnętrza. Przez to jego działanie jest wzmożone, a paznokcie rosną silniejsze i bardziej wytrzymałe. Podczas stosowania formuły widoczna jest mocna poprawa wyglądu paznokci, które zyskują naturalny połysk i ładny koloryt. Bruzdy, które często są widoczne na płytce zostają wypełnione, przez co paznokcie są bardziej gładkie i lśniące. Dzięki połączeniu górnych warstw paznokci poprawia się ich integralność. Podczas zabiegu wytwarzana jest powłoka, która chroni paznokcie przed działaniem czynników zewnętrznych, które negatywnie wpływają na wygląd płytki.

Sposób wykonania zabiegu

Cała procedura powinna być wykonywana przez profesjonalną manikiurzystkę w salonie kosmetycznym. Na dokładnie oczyszczone paznokcie nakładana jest pierwsza warstwa produktu, która wnika do ich wnętrza poprzez działanie ciepła. Już w tym momencie następuje mocna regeneracja paznokci, ponieważ górne warstwy płytki są spajane. Przez to klientka jest chroniona przed rozdwajaniem, łuszczeniem i kruszeniem się paznokci. W następnym kroku stylistka nakłada drugi preparat. Poprzez działanie lampy Led na paznokciu tworzy się specjalna powłoka. Dzięki niej znikają białe plamki, a cała płytka jest chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi wywołanymi czynnikami zewnętrznymi. Metoda IBX pozwala na natychmiastowe zastosowanie stylizacji po jej przejściu, jednak dla lepszych efektów zaleca się zrezygnowanie z lakieru na czas kuracji.

Dla kogo metoda jest odpowiednia

IBX zabieg na paznokcie może być stosowany przez wszystkich, którzy pragną mieć zdrowe i pięknie wyglądające paznokcie. Poprzez innowacyjnemu systemowi preparat nie chroni tylko i wyłącznie powierzchni płytki, ale także przenika do jej wnętrza. Zapewnia to lepsze efekty, które utrzymują się przez dłuższy czas, niż w przypadku zwykłych lakierów regenerujących. Każda osoba, która posiada łamliwe i kruche paznokcie powinna skorzystać z zabiegu. W przypadku długotrwałego noszenia stylizacji żelowej, akrylowej, hybryd lub tipsów również zalecane jest skorzystanie z tej metody regeneracji.

Gdzie można skorzystać z zabiegu

Opisywany system powinien być przeprowadzany przez profesjonalną manikiurzystkę w salonie kosmetycznym. Jest to niezbędne w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów, które będą długotrwałe. Nasz salon posiada w swojej ofercie przeprowadzenie odpowiedniej procedury. Można znaleźć nas w Łodzi, przy ulicy Paderewskiego. Odbudowa paznokci IBX cieszy się coraz większą popularnością, przez jej pozytywne działanie. Dzięki niemu Łódź zyskuje coraz więcej kobiet cieszących się z wyglądu i zdrowia swoich paznokci.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.