Laserowe usuwanie rozstępów w Amaryllis Clinic Łódź

laserowe usuwanie rozstępówPiękna i jędrna skóra to marzenie każdej kobiety. Niestety, gwałtowne wahania wagi, ciąża, zmiany hormonalne mogą zaowocować pojawieniem się mało estetycznych rozstępów. Bywają one też pamiątką z czasów dojrzewania. Pojawiają się praktycznie wszędzie, choć najczęściej umiejscawiają się na brzuchu, piersiach czy też udach. Problem ten dotyka większości kobiet i często jest przyczyną ich kompleksów. Choć na rynku dostępnych jest wiele kremów i preparatów przeciwko rozstępom, często nie są one zbyt pomocne. Lepiej używać ich profilaktycznie. Jeśli rozstępy się już pojawiły, można działać na inne sposoby. Istnieją bowiem sprawdzone metody, aby pozbyć się tych nieefektownie wyglądających defektów skóry. Laserowe usuwanie rozstępów to aktualnie najskuteczniejsza metoda ich likwidacji. Łódź, miasto w centralnej Polsce – dzięki nam przoduje w tego rodzaju zabiegach.

 

Laserowe usuwanie rozstępów to niezwykle efektywny zabieg wykonywany w naszym gabinecie kosmetycznym mieszczącym się w Łodzi. Wykorzystujemy do tego celu zaawansowane technologicznie urządzenie, które potrafi błyskawicznie rozprawić się z mało estetycznymi rozstępami i przywraca skórze efektowny wygląd. Laserowe usuwanie rozstępów to szybki, bezpieczny i bezinwazyjny sposób na pozbycie się brzydkich zmian. Liczba zabiegów uzależniona jest od wieku danej osoby, a także wielkości rozstępów. Najczęściej wykonuje się 4-6 zabiegów. Nie są one bolesne, choć mogą wywołać dyskomfort. Część ciała poddana oddziaływaniom lasera zostaje wcześniej potraktowana kremem znieczulającym. Dodatkowo, w trakcie zabiegu kieruje się w tę stronę strumień zimnego powietrza. Wszyscy nasi klienci są dokładnie informowani o przebiegu zabiegu, jest czas na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości.

 

Łódź – miasto, w którym znajduje się nasz gabinet kosmetyczny, już wie, jak skuteczne jest laserowe usuwanie rozstępów. Jeśli i Ciebie dotyczy ten problem, skorzystaj z naszych usług. Jędra skóra bez rzucających się w oczy rozstępów to cel jak najbardziej do osiągnięcia – raz na zawsze możesz pozbyć się swoich kompleksów i cieszyć się pięknym ciałem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu jeśli masz jakieś pytania. Zapraszamy również do sprawdzenia cennika.