regeneracja paznokci w Łodzi

Metody regeneracji zniszczonej płytki paznokcia

Wiele kobiet musi skonfrontować się z problemem jakim jest ratowanie zniszczonych paznokci. Istnieje wiele metod pozwalających osiągnąć ten cel. Entuzjastki dbania o estetykę swoich dłoni doskonale zdają sobie sprawę z istnienia wielu konwencjonalnych metod poprawy stanu paznokci. W tym artykule postaramy się naświetlić tradycyjne procedury oraz specyfikę nowatorskiego rozwiązania prosto zza Oceanu o enigmatycznej nazwie IBX system.

Regeneracja paznokci domowymi sposobami

Konwencjonalne metody poprawy stanu paznokci nie zastąpią profesjonalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Nie oznacza to jednak, że można je zignorować. Są one bowiem wartościowym uzupełnieniem wobec stosowanych we współczesnej kosmetologii zaawansowanych zabiegów. Klientki salonów kosmetycznych powinny przede wszystkim stosować preparaty nawilżające, które zwykle aplikuje się po kąpieli. Oczywiście na rynku dostępna jest szeroka gama kosmetyków o zróżnicowanym działaniu. Osoby o artystycznej duszy, które uwielbiają malować swoje paznokcie barwnymi wzorami, powinny wygospodarować regularne okresy przeznaczone tylko na zabiegi ochronne.

Nowoczesna alternatywa – system IBX

Osobom, które nieustannie zadają sobie pytanie, jak odbudować płytkę paznokcia, przychodzi z pomocą opcja IBX. System odbudowy paznokci o tej nazwie znaczni różni się od innych zabiegów ukierunkowanych na poprawę ich stanu. Jego unikalną cechą jest zdolność do wnikania we wnętrze płytki. Właściwość ta daje ogromną swobodę Klientkom gabinetów kosmetycznych, które odwiedzają Łódź. Nie muszą one bowiem decydować się na przerwę w aplikowaniu koloru oraz mogą swobodnie korzystać z innych zabiegów utożsamianych z branżą beauty, takich jak na przykład manicure hybrydowy. Regeneracja paznokci w Łodzi, która wykorzystuje dobrodziejstwa zabiegu IBX, doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych kobiet. IBX system jest świetną odpowiedzią na wyzwania, przed jakimi stoją Klientki salonów kosmetycznych. Wspomniana procedura doskonale sprawdza się w przypadku niwelowania defektów spowodowanych bardziej wymagającymi stylizacjami, takimi jak na przykład żel, czy hybryda. Zabieg ten jest także świetnym remedium na rozdwajające się paznokcie oraz białe plamki, które zazwyczaj wywołane są deficytem wapnia tudzież cynku w organizmie.

Procedura IBX jest prosta. Sprowadza się ona bowiem do nałożenia na płytkę paznokcia dwóch produktów – mianowicie IBX Repair oraz IBX Streghten. Bardzo ważne jest, aby wspomniane preparaty były aplikowane wyłącznie na paznokcie i nie zetknęły się ze skórą. Najpierw płytka paznokcia jest podgrzewana, a następnie utwardzana lampą LED. Odbudowa płytek paznokci według tej procedury jest niezwykle efektywna. Płytki zostają wzmocnione od wewnątrz, a korzystne rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę czynność powtórzyć ponownie w przypadku, kiedy stan paznokci nadal nie będzie satysfakcjonujący.

W przypadku bardzo zniszczonych paznokci wskazana jest seria ok. 4 zabiegów – 1 raz w tygodniu. W przypadku tych mniej zniszczonych, zabieg IBX można wykonać przed stylizacją.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.