Mikrodermabrazja diamentowa w Łodzi

W Łodzi coraz popularniejsza staje się branża beauty związana z medycyną estetyczną i kosmetologią. Ciągle malejąca cena poszczególnych zabiegów, zachęca coraz większe grono osób, do korzystania z tego typu rozwiązań. Cennik to nie jedyny powód wzrostu popularności zabiegów związanych z estetyką ciała. Wymagania dotyczące piękna dynamicznie się zmieniają, dlatego kobiety, a coraz częściej mężczyźni decydują się na wizyty w klinikach i salonach kosmetycznych. Jednym z popularnych w Łodzi zabiegów medycyny estetycznej jest mikrodermabrazja diamentowa, której zadaniem jest kontrolowane ścieranie naskórka. To wyjątkowo rewolucyjne rozwiązane, które czyni skórę pacjentek gładką, oczyszcza, poprawia krążenie, pobudza produkcje kolagenu i regeneruje naskórek.

 

Korzystny cennik zabiegu mikrodermabrazji diamentowej

Mikrodermabrazja to zabieg, który wykonuje się najczęściej w seriach po 10 spotkań w około tygodniowym odstępie. Jeśli chodzi o cennik, to kwoty rozciągają się od 400 do 800 zł. Wszystko uzależnione jest od tego, na jaki pakiet zabiegowy się zdecydujemy oraz tego, której części ciała ma dotyczyć mikrodermabrazja. Łódź to miejsce, w którym salony kosmetyczne dbają o promocyjne ceny, co wpływa na to, że coraz większa cześć pacjentów decyduje się na zabiegi.

 

Zabieg, jakim jest mikrodermabrazja diamentowa to polerowanie naskórka za pomocą specjalnych końcówek wyposażonych w cienkie warstwy diamentu. Górne warstwy naskórka są usuwane pod ciśnieniem, a powierzchnia skóry pozostaje gładka, miękka i wzmocniona. Taki proces przyspiesza produkcje kolagenu stymulującego naturalny odrost tkanki, która w rezultacie ma zastąpić tę usuniętą. Warto zaznaczyć, że cały zabieg jest bezbolesny. Mikrodermabrazja spłyca także dawne blizny, zmniejsza rozszerzone pory, usuwa plamki, a nawet zmarszczki.