Najlepsze bezinwazyjne zabiegi kosmetyczne na twarz

Bezinwazyjne zabiegi kosmetyczne przeprowadzane w naszej klinice kosmetycznej Amaryllis w Łodzi to możliwość szybkiego poprawienia wyglądu twarzy i stanu jej skóry bez konieczności przeprowadzania kosztownych i bolesnych operacji. Nieinwazyjne zabiegi na twarz znajdujące się w naszej ofercie wykorzystują najnowsze urządzenia i osiągnięcia technologii i nauki dotyczącej kosmetologii i dermatologii. Dzięki znajdującym się w naszej klinice urządzeniom laserowym, jesteśmy w stanie przeprowadzić bezinwazyjne zabiegi na twarz nie tylko poprawiające kondycję skóry, ale też umożliwiające pozbycie się defektów urody, jak przebarwienia, zmarszczki czy utrata jędrności skóry.

Najlepsze bezinwazyjne zabiegi poprawiające urodę wykonywane w naszej klinice to między
innymi:

  • nieinwazyjny lifting i ujędrnianie wykonywane przy użyciu fal radiowych oraz ultradźwięków – których atutami jest całkowita bezbolesność, szybkość wykonania i pozostawianie na twarzy jedynie drobnego rumienia, dzięki czemu nie wyłączają one naszych Klientek z codziennych obowiązków; efektem tego typu zabiegów jest ujędrnienie skóry, konturowanie i modelowanie twarzy oraz innych części ciała;
  • zabieg wykonany z użyciem platformy Accent Prime – najnowocześniejszego urządzenia pomagającego w konturowaniu i poprawianiu napięcia skóry, co umożliwia redukowanie podwójnego podbródka i stymulowanie skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych;
  • zabiegi wykonywane przy użyciu włoskiego sprzętu Plasma IQ generującego mikrowiązki plazmy tylko w obrębie naskórka – służącego m.in. do nieinwazyjnego liftingu powiek oraz intensywnej przebudowy skóry także bez konieczności wyłączenia się po przeprowadzonym zabiegu z codziennego życia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą najlepszych nieinwazyjnych zabiegów na skórę twarzy oraz innych części ciała. Dzięki użyciu urządzeń najwyższej jakości, wykorzystaniu najświeższej wiedzy z dziedziny kosmetologii i dermatologii nasz zespół oferuje pełen profesjonalizm i wyjątkowe efekty przeprowadzanych zabiegów.

 

 

POWRÓT DO FAQ