powiekszanie i modelowanie ust w łodzi

Powiększanie i modelowanie ust – skuteczne metody

Skuteczne modelowanie ust odbywa się za pomocą ostrzyknięcia kwasem hialuronowym. To substancja, która naturalnie występuje w organizmie ludzkim, jednak jej obecność zmniejsza się z wiekiem. Kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie skóry. Jego obniżony poziom prowadzi natomiast m.in. do utraty elastyczności włókien kolagenowych i zmniejszenia ich liczby, co bezpośrednio prowadzi do pojawiania się zmarszczek, czy zmniejszenia objętości ust. A usta to jeden z głównych elementów odpowiadających za młody wygląd twarzy. Ponadto, im bardziej są regularne, tym bardziej nasza twarz odpowiada kanonom piękna.

Dlatego także powiększenie lub modelowanie ust to zabieg medycyny estetycznej, który może w szybki i bezbolesny sposób poprawić nasz wygląd i idące za tym samopoczucie. Pełne i regularne usta potrafią odmienić i odmłodzić wygląd naszej twarzy w znaczący sposób. Warto pamiętać, że prawidłowo wykonany przez doświadczonego lekarza zabieg powinien wydobyć naturalne piękno kobiety i nie ma nic wspólnego z przerysowanym efektem, który kreowany jest często w mediach. W Amaryllis Clinic w Łodzi dbamy o to, aby powiększanie ust kwasem hialuronowym było estetyczne i dopasowane do charakteru klientki. Chcemy, aby czuła że jej usta wyglądają po zabiegu tak, jakby towarzyszyły jej w nadanym kształcie od narodzin. Wystarczy spojrzeć na nasze prace i opinie zadowolonych klientek, które można znaleźć chociażby w mediach społecznościowych.

Czy powiększanie ust boli? Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg odbywa się za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego cienką igłą. Czy powiększanie ust boli? Po zabiegu mogą (ale nie muszą) pojawić się co prawda maleńkie krwiaczki, siniaki, zaczerwienienia, czy obrzęk, jednak jest to związane ze zwiększaniem się objętości materiału. Typowa dolegliwość to lekkie pieczenie, jednak samo wkłucie jest praktycznie bezbolesne, ponieważ odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Powiększanie ust to zabieg, który należy powtarzać. Jak długo się utrzymuje? Dokładny czas, w którym będziemy cieszyć się pięknymi ustami nie jest możliwy do określenia, ponieważ zależy od organizmu i wynosi od 6 do 18 miesięcy.

Powiększanie ust – cena i przeciwskazania

Pozostaje jeszcze omówienie kwestii takich, jak cena zabiegu i przeciwwskazania do jego wykonania. Koszt, jaki należy ponieść zależy od ilości wstrzyknięć i ilości kwasu hialuronowego potrzebnego do uzyskania zamierzonego efektu, dlatego ocenić można go wyłącznie podczas konsultacji w gabinecie. Jeśli chodzi o przeciwwskazania, zabieg nie może być przeprowadzany u kobiet spodziewających się dziecka i w okresie laktacji, a także w przypadku niektórych zmian skórnych, chorób i przyjmowania niektórych leków, co szczegółowo sprawdzane jest przed zabiegiem przez osobę wykonującą powiększanie ust. Zabieg nie może być także przeprowadzony u osób posiadających pełen makijaż permanentny ust.

W Amaryllis Clinic wykonasz zabieg powiększenia lub korekty ust w przyjemnej atmosferze i u doświadczonych profesjonalistów (zabiegi iniekcyjne wykonują u nas tylko lekarze). Zachęcona? Umów się na konsultację. Nasz adres to ul. Paderewskiego 11A Łódź.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.