Laser frakcyjny EMERGE™

iektóre rodzaje blizn są szczególnie nieatrakcyjne i częste u kobiet - mowa o bliznach potrądzikowych, a także tych pozostających po cesarskim cięciu (czytaj więcej). Blizny potrądzikowe powstające na skutek nieprawidłowo leczonego trądziku mają postać dużych wgłębień w twarzy, które trudno skorygować za pomocą makijażu. Z kolei blizny po cesarskim cięciu biegnące od pępka w dół w widoczny sposób deformują brzuch. Obydwa rodzaje blizn mogą być dla kobiet powodem kompleksów, dlatego zdecydowanie zaleca się walkę z nimi.

Laser frakcyjny nieablacyjny oferowany w Łodzi jest dla wielu pań, a także panów borykających się w młodości z trądzikiem, prawdziwym wsparciem w podnoszeniu poczucia atrakcyjności. Taki laser frakcyjny wyprodukowany przez PALOMAR, specjalistyczną firmę z Ameryki, emituje fale świetlne o długości 1410 nm i energię o gęstości 30 mJ. Za jego pomocą wykonuje się resurfacing - czyli zabieg odmładzania skóry, a także usuwania jej wielu niedoskonałości: blizn po cesarskim cięciu, czy blizn potrądzikowych (czytaj więcej). Jest to obecnie najskuteczniejsza metoda na rynku, którą oferuje między innymi Amaryllis Clinic Łódź w naszym specjalistycznym gabinecie. Jej główną zaletą jest szybkie osiąganie efektów przy niemal całkowitej bezbolesności. Laser frakcyjny powoduje, że puszczane przez niego mikrowiązki światła w sposób bardzo precyzyjny i w pełni kontrolowany uszkadzają skórę. W przypadku skóry już zbliznowaconej, takie kontrolowane uszkodzenia powodują zniszczenie skóry i stymulację jej ponownego odbudowania. Skóra zostaje wręcz zmuszona do produkowania komórek, które wytworzą nową, zdrową tkankę skórną w miejscu zmienionym bliznami.

Pozbądź się blizn potrądzikowych lub po cesarskim cięciu w Amaryllis Clinic Łódź!

Laser frakcyjny jest urządzeniem, które w bardzo wyraźny sposób przywraca skórze dawny blask i młodość, ale przede wszystkim – regeneruje ją, a nie jedynie przykrywa znamiona. Laseroterapia jest obecnie coraz chętniej wykorzystywana przez panie, które mają już dość domowych sposobów na pozbycie się blizn i niedoskonałości, a także rozmaitych kremów i wcierek, które nie przynoszą żadnych efektów. Można powiedzieć, że laser frakcyjny działa na zasadzie zniszcz i odbuduj, która pozwala zatrzeć wspomnienia po dawnych niedoskonałościach i walce z nimi, a w zamian pomaga odzyskać nową twarz! Cennik zabiegów laserowych znajduje się na stronie. Korzystanie z zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej w obecnych czasach nie kojarzy się już z bólem, długotrwałym gojeniem ani wysokimi kosztami, a tym samy staje się coraz bardziej przystępne dla każdego, kto marzy o poprawie swojego wyglądu na stałe!