LASER ALMA HARMONY PRO XL TO ROZWIĄZANIE NA KAŻDY TWÓJ PROBLEM

Harmony XL Pro, od izraelskiej firmy Alma Lasers to multiaplikacyjna platforma laserowa najnowszej generacji. Pozwala nam na pracę na wielu różnych technologiach. Obsługuje różne typy laserów i innych źródeł światła, dzięki czemu dostępne są dla Was zabiegi laserowe rozwiązujące większość defektów skórnych:

 

- Alma Harmony Dye-VL to wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła o długości fali 500-600nm. Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala na efektywne leczenie pacjentów z zaburzeniami pigmentacyjnymi, a także zmianami naczyniowymi. Podczas zabiegu skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a tym samym zabieg staję się bezpieczniejszy, z mniejszym ryzykiem występowania skutków ubocznych. Dye-VL generuje światło pochłaniane przez chromatofory oksyhemoglobinę i melaninę.

 

- Alma Harmony Nd:YAG laser o długości wiązki światła 1064nm, działając na hemoglobinę zamienia się w ciepło, które powoduje koagulację, miejscowy stan zapalny, a w konsekwencji zrośnięcie naczyń krwionośnych. Wykorzystywany szczególnie w przypadku naczyń na nogach. Głowica emituje czerwoną plamkę światła, idealnie naprowadzając na miejsce zabiegowe, co znacznie podnosi precyzję wykonywanej procedury.

 

- Alma Harmony iPixel Er:YAG to laser frakcyjny ablacyjny o długości fali 2940nm. Laser w kontrolowany sposób, uszkadza kolumnowo wybrane obszary naskórka i górnych warstw skóry właściwej. W naturalnym procesie gojenia uszkodzone komórki zastępowane są przez nową tkankę, a dzięki rezerwuarom zdrowych (nieuszkodzonych) komórek skóry proces ten przebiega znacznie szybciej i mniejszym ryzykiem powikłań. Stymuluje to produkcję nowego kolagen i wymianę komórek naskórka, dzięki czemu efekty zabiegu są naturalne i trwałe. Po zabiegu dochodzi do przebudowy skóry, staje się ona zdrowsza, gładsza oraz wygląda młodziej. Stosowany do przebudowy skóry w przypadku blizn pourazowych, potrądzikowych, pooperacyjnyc, rozstępów, rozszerzonych porów, zmarszczek.

alma harmony zabiegi w łodzi