Laser diodowy VECTUS

usuwanie owłosienia - Łódź

Zabiegi laserowego usuwania owłosienia w naszym gabinecie wykonywane są przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu – stosujemy laser diodowy Vectus (810nm), od firmy Cynosure (dawniej Palomar).

Sprzęt najwyższej jakości to dla nas podstawa. VECTUS™ jest jednym z najnowszych, najszybszych i zarazem najmocniejszych systemów do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz bezpieczeństwie i komforcie pacjenta.

Najnowocześniejszy laser - Łódź


Laser VECTUS™ został wyprodukowany przez ekspertów z firmy Palomar Medical Technologies. Zabieg tym urządzeniem gwarantuje bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ponownego wyrastania włosów niemalże do zera. Jest bezbolesny, ponieważ głowica urządzenia pokryta jest szafirowym szkłem, które ma właściwości chłodzące. Trwa on również bardzo krótko, bo zaledwie kilka minut. Laser VECTUS™ jest bogaty w różnego rodzaju czujniki oraz urządzenia elektroniczne, które pozwalają stale monitorować poziom bezpieczeństwa podczas zabiegu. Urządzenie to ma wbudowany czytnik Skintel, który umożliwia odczyt poziomu melaniny w skórze. Miasto Łódź może się poszczycić kilkoma gabinetami, które posiadają w swej ofercie zabiegi z użyciem lasera Vectus. Nasz gabinet znajduje się w Łodzi przy ulicy Paderewskiego 11a.

1. Laser diodowy VECTUS™

którym wykonujemy nasze usługi w Łodzi, odznacza się honorowanym na całym świecie certyfikatem bezpieczeństwa i skuteczności wydanym przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA. Uzyskany certyfikat dopuszcza laser VECTUS™ do komercyjnego użytku na rynku jako profesjonalne urządzenie przeznaczone do tego, aby trwale usuwać zbędne owłosienie z naszego ciała. W dobie upiększających zabiegów kosmetycznych coraz więcej kobiet decyduje się na usuwanie włosków z użyciem lasera (np. usuwanie wąsika: czytaj więcej) - jest bowiem trwalsze i daje długofalowe efekty. Teraz - możliwe także w mieście, jakim jest Łódź.

2. Jako jedyny laser na świecie

wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą Wi-Fi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Na podstawie uzyskanych danych możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta, wykluczając ryzyko poparzeń.

3. VECTUS™ jest najszybciej pracującym laserem

w swojej kategorii. Głowica posiada dwa spoty zabiegowe (12x12 mm i 23x38 mm). Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej możemy wykonać zabieg epilacji dużych obszarów w zaledwie kilka minut.

4. Vectus jest pierwszym na rynku

laserem diodowym, którym można epilować włosy przy każdym kolorycie skóry, oraz dzięki zastosowaniu krótkiego impulsu (5ms), można epilować trudne do usunięcia jasne włosy.

5. Skóra podczas zabiegu odbija do 80% energii

którą emituje laser. Poprzez wbudowanie technologii „luster” PHOTON RECYCLING w głowicy, cały impuls trafia ponownie do skóry, zwiększając tym samym efektywność zabiegu.

6. Dla komfortu pacjenta

aby nie doprowadzić do przegrzania skóry, stosowane jest chłodzenie przed zabiegiem, w trakcie i bezpośrednio po zabiegu. Chłodzenie przez cały czas trwania zabiegu wynosi 0o C – 5o C, co nazywamy technologią Active Cooling.