Laser Soprano Titanium™ – nowoczesna depilacja laserowa

Laser Soprano Titanium™ to przełomowe urządzenie, które zrewolucjonizowało rynek depilacji laserowej. Unikalne rozwiązania technologiczne umożliwiają skuteczne, komfortowe i praktycznie bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia, a dokładniej mówiąc, każdego włosa (bez względu na jego kolor i grubość) o dowolnej porze roku.

1. Technologia 3D

Laser Soprano Titanium łączy w sobie trzy najbardziej efektywne długości fal laserowych : Alexandryt 755nm (skupia się na włosach jasnych i cienkich), Speed 810nm (zapewnia głęboką penetrację mieszków włosowych co sprawia że zabiegi trwają krótko) i ND:YAG 1064nm (idealne rozwiązanie dla ciemniejszych fototypów skóry).

2. Głowica Quattro 3D

Nowatorska głowica zabiegowa Quattro 3 posiada spot zabiegowy o wielkości aż 4cm2, co przekłada się na możliwości szybkiego i precyzyjnego zabiegu na powierzchni skóry o wielkości nawet 600cm2 bez względu na fototyp skóry czy kolor włosa.

3. Metoda SHR™

Jest to opatentowana przez firmę Alama Lasers innowacyjną w dziedzinie depilacji jako jedyna bezbolesna i najbezpieczniejsza metoda depilacji dla wszystkich fototypów w tym ciemnej i opalonej skóry. Unikalne stopniowe nagrzewanie i szybka metoda dostarczania impulsów skutecznie uszkadza mieszek włosowy i utrudnia odrastanie , jednocześnie zapobiegając uszkodzeniu otaczającej tkanki. Badania porównujące technologię SHR™ znaczni ograniczają odczucia bólowe , podnosi skuteczność zabiegów i nie wywołuje skutków ubocznych.

4. ICE PLUS™ – ciągłe chłodzenie stykowe.

Technologia ICE PLUS™ w sposób ciągły chłodzi skórę i ułatwia regulację temperatury. Zimna końcówka Ice Plus wykonana z szafiru przynosi odczucie chłodu i komfortu jednocześnie utrzymując ciepło w skórze właściwej gdzie mieszki włosowe poddawane są zabiegowi.

Połączenie technologii ICE PLUS™ oraz SHR™ sprawia, że laserowe usuwanie włosów wykonywane Soprano Titanium jest szybkie, niemalże bezbolesne i bardzo komfortowe.

5. Tryb In-Motion™

Soprano Titanium to jedyny laser do depilacji pracujący w trybie In-Motion™. Zabiegi wykonywane są przy ciągłym ruchu głowicy, gwarantującym pełne pokrycie depilowanego obszaru co znacząco skraca czas trwania zabiegu i podnosi komfort pacjenta.

Zabiegi epilacji laserowej z urządzeniem, jakim jest laser Soprano Titanium™, które wykonywane są w naszym salonie, znajdującym się w mieście Łódź, to precyzja, skuteczność i bezpieczeństwo pozwalające cieszyć się idealnie gładką skórą na długie lata. Posiadając w naszym gabinecie dwa najlepsze lasery do epilacji laserowej, czyli laser Soprano Titanium™ i Vectus™ oferujemy jako pierwsi i jedyni w Łodzi złoty standard epilacji laserowej – wyjątkowo skutecznej, bezpiecznej oraz ogromnie komfortowej dla pacjenta gdyż praktycznie bezbolesnej.

soprano titanium depilacja laserowa