Laserowe usuwanie blizn po ciąży
i cesarskim cięciu – Laser Emerge

Blizna po cesarskim cięciu, będącym czasem koniecznością w przypadku braku możliwości szczęśliwego zakończenie porodu naturalnego, są czasem niewidoczne, czasem jednak szpecą i denerwują ich właścicielki, które czują się skrępowane w sytuacjach odsłaniania ciała na plaży bądź basenie. Dla wszystkich osób zastanawiających się, jak pozbyć się blizny po cesarce. Usuwanie blizn po cesarskim cięciu możliwe jest m.in. dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii laserowej Emerge pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Laser frakcyjny Emerge używane w klinice urody Amaryllis w Łodzi to urządzenie umożliwiające bowiem resurfacing – czyli odmłodzenie skóry, usuwanie i redukowanie powierzchniowych niedoskonałości skóry, w tym takich jak laserowe usuwanie blizn po ciąży. Usuwanie blizn po cesarskim cięciu możliwe jest obecnie dzięki zastosowaniu w laserze Emerge energii w postaci mikrowiązek światła.

 

W ściśle kontrolowany sposób uszkadzają one wybrane fragmenty naskórka i skóry właściwej. Następujący potem naturalny proces gojenia się uszkodzeń powoduje zastąpienie zniszczonych tkanek młodszymi i zdrowszymi, co w widoczny sposób wpływa na poprawę estetyki skóry, na przykład po zabiegu takim, jak laserowe usuwanie blizn po ciąży. Zabieg jest bezbolesny, choć część pacjentów może odczuwać minimalny dyskomfort w trakcie jego wykonywania. Po samym zabiegu występuje zaczerwienienie skóry utrzymujące się na ogół przez kilka dni. Na skórze mogą także pojawić się minimalne strupki, które w bezbolesny sposób ulegają złuszczeniu w okresie jednego do dwóch tygodni.

 

Skuteczna metoda na pozbycie się blizn

Osoby zastanawiające się, jak pozbyć się blizny po cesarce, powinny skorzystać z możliwości oferowanych przez mieszczącą się w Łodzi klinikę estetyczną Amaryllis. Mieszkanki i mieszkańcy miasta Łódź już znają dobrze markę wypracowaną przez naszą firmę, dzięki pracy zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń pozwalających na zabiegi estetyczne. Mieszcząca się w mieście Łódź klinika urody Amaryllis to gwarancja miłej atmosfery, profesjonalnego wywiadu poprzedzającego zabieg właściwy, pozwalającego na zorientowanie się naszym specjalistom w indywidualnych potrzebach naszych klientów, a także komfortu w trakcie przyjęcia i przeprowadzania zabiegów. Choć Łódź jest miejscem, gdzie stacjonarnie mieści się klinika Amaryllis, do korzystania z naszych usług zapraszamy także klientów z innych miast, proponując im konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość usług.