Accent PRIME™

to prawdziwie luksusowa oferta najwyższej klasy.

Accent PRIME™ od izraelskiej firmy Alma Lasers to platforma wyposażona w kilka głowic dających możliwość wykonywania nieinwazyjnych zabiegów modelujących ciało, wyszczuplających, redukujących cellulit, poprawiających napięcie skóry twarzy i ciała. Accent PRIME™ charakteryzuje się najbardziej nowoczesnym systemem na rynku. Inteligentnie lokalizuje nagromadzoną tkankę tłuszczową, cellulit oraz wiotką skórę, a następnie dobiera odpowiedni do redukcji problemu program. W ten sposób szybko i bezpiecznie zostaje wymodelowana sylwetka czy skóra na twarzy i szyi. W kilku lub kilkunastu zabiegach, w zależności od stopnia problemu, można uzyskać spektakularne efekty odchudzenia i odmłodzenia optycznego. System Accent PRIME™ opiera się na inteligentnym połączeniu dwóch uzupełniających się metod działania, czyli technologii ultradźwiękowej i technologii fal radiowych RF. Accent PRIME™ posiada najwyższą dostępną na rynku częstotliwość fali radiowej ( RF ), w unikalnej technologii UniPolar (40,68 MHZ) oraz innowacyjną opatentowaną technologię ultradźwiękową ( US ) o działaniu poprzecznym (tzw. ultradźwięki zimne). RF to źródło promieniowania elektromagnetycznego. Firma Alma Lasers opatentowała i wykorzystuje dwa aplikatory RF: bipolarny i unipolarny. Aplikator bipolarny działa na wierzchnie warstwy skóry, natomiast unipolarny ma możliwość głębokiej penetracji warstw skórnych. Fale radiowe rozgrzewają włókna kalogenowe do 45-60 oC, czego efektem jest przebudowa kalogenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka – w procesie tym następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kalogenu i elastyny co skutkuje zwiększeniem gęstości, elastyczności i napięcia skóry. Głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu, a my zyskujemy długotrwałe i selektywne zniszczenie tłuszczu.

Opatentowana, najsilniejsza na rynku technologia zimnych ultradźwięków

działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając ani otaczających ją tkanek, ani komórek nerwowych czy krwionośnych – dzięki czemu zabieg jest bardzo bezpieczny, a jednocześnie super skuteczny. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodujących ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Te zniszczone komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Accent PRIME™ stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową, która powoduje wysoki poziom kawitacji, czyli niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą. Używając tej samej głowicy można pracować ciepłymi lub zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest także łączenie obu technologii co powoduje zwiększenie efektywności zabiegu.

Głowica zabiegowa w postaci talerza.

Ogromnym atutem Accent PRIME™ jest głowica zabiegowa wyposażona w dużą końcówkę w postaci talerza. Dzięki niej, zabieg na powierzchni ok. 300 cm 2 trwa około 20 minut. W trakcie zabiegu emitowane są równomiernie rozkładające się ultradźwięki rozgrzewające tkankę i niszczące komórki tłuszczowe, co potwierdzają badania histopatologiczne. Rozwiązanie to dostępne jest z platformą Accent PRIME™ posiada nowe aplikatory, które emitując wyższą energię oraz stosując zasysający mechanizm chłodzący powoduje komfort zabiegu, ale przede wszystkim zwiększa głębokość działania RF, co powoduje, że zabieg jest skuteczniejszy. Dzięki tej unikalnej kombinacji i połączeniu technologii zostaje zredukowany czas zabiegu, a także ilość sesji potrzebnych do uzyskania satysfakcjonującego i długotrwałego efektu, który utrzymuje się o wiele dłużej niż wykonywanych przez podobne urządzenia. Accent PRIME™ umożliwia wykonywanie zabiegu na różnych głębokościach skóry – co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność. Zabiegi wykonywane Accentem PRIME™ są bezpieczne i skuteczne bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt. Dużym atutem tego urządzenia jest fakt, że po tym zabiegu nie wymagany jest okres rekonwalescencji – zaraz po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Zabieg wykonywany platformą Accent PRIME™ nie pozostawia blizn i stanowi doskonałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Postaw na Accent Prime!

Wśród wielu zaawansowanych technologicznie urządzeń stosowanych w nowoczesnej kosmetologii na szczególną uwagę zasługuje platforma Accent Prime. Ta nowatorska aparatura wyposażona w różnorodnej wielkości i kształtu głowice, wykorzystująca fale radiowe o najwyższej częstotliwości oraz zimne ultradźwięki znajduje szerokie zastosowanie w naszym nowoczesnym gabinecie kosmetycznym. Accent Prime umożliwia nam szybkie przeprowadzanie zabiegów modelujących i kształtujących sylwetkę. Urządzenie to jest również z powodzeniem wykorzystywane do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, znacząco poprawiając napięcie skóry tych partii ciała. Accent Prime jest między innymi wyposażony w unikatową głowicę, kształtem przypominającą talerz. Jej zasięg i głębokość działania pozwalają na znaczne skrócenie czasu trwania zabiegów wykonywanych przy jej pomocy oraz zapewniają wysoką skuteczność działania. Accent Prime to w pełni bezpieczne, mało inwazyjne oraz niezwykle efektywne zabiegi, które są alternatywą dla chirurgii plastycznej.