Laserowe usuwanie przebarwień – Łódź

Rewitalizacja skóry, laserowe usuwanie przebarwień i redukowanie blizn – to wszystko jest już możliwe dzięki stosowaniu laseru frakcyjnego amerykańskiej firmy Palomar w naszym gabinecie w Łodzi.

Łódź zyskała tym samym nową możliwość radzenia sobie z niechcianymi defektami skóry. Jak działa nieablacyjny laser frakcyjny? W delikatny, nieinwazyjny sposób uszkadza komórki nie naruszając jednak ciągłości naskórka, a dzięki swojej frakcyjności część skóry zostaje pokryta wiązką laserową. Laserowe usuwanie przebarwień doprowadza więc skórę do łagodnego stanu zapalnego oraz do jej odnowy i rekonwalescencji. Usuwanie przebarwień jest więc dużo prostsze i trwa krócej niż dotychczas przeprowadzane zabiegi. Tworzące się nowe, zregenerowane tkanki dają efekt znacznie młodszej i elastyczniejszej skóry. Laserowe usuwanie przebarwień w Łodzi przeprowadzamy w wyjątkowo delikatny sposób, który na ogół nie wymaga dodatkowego znieczulenia. Taka możliwość może się jednak pojawić w przypadku osób bardziej wrażliwych na ból – dla nich polecane jest zastosowanie miejscowe kremu znieczulającego.

Specjalistyczne zabiegi z dziedziny usuwania przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień to, w zależności od problemów, z którymi musimy sobie poradzić, zabieg jednorazowy lub seria 4 do 6 seansów, wykonywanych w odstępach 2-tygodniowych. Objawami, które mogą pojawić się po zabiegu, może być lekko obrzękła i zaczerwieniona skóra,która jednak znika samoczynnie po kilku godzinach. Można też zastosować do niej specjalne środki łagodzące. Warto przy tym unikać stosowania na skórę w miejscu zabiegu makijażu lub intensywnego nawilżenia, aby nie spowodować reakcji alergicznych. Zapraszamy do naszego gabinetu, który mieście się w mieście Łódź, nie tylko mieszkanki tego miasta, ale też osoby z innych części kraju. Chętnie pokażemy nasz sprzęt i w trakcie bezpośredniej konsultacji opowiemy jak wygląda usuwanie przebarwień. Łódź jest miejscem stacjonarnym naszego działania, ale jesteśmy otwarci na pomoc osobom z całej Polski, które dzięki naszym zabiegom mogą odzyskać radość życia.